AKTUALNOŚCI

POPULARNE PRODUKTY

O NAS

Megran to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży ogrodniczej działająca na rynku od 1999r.Nasza firma zorientowana jest na produkcję, import oraz dystrybucję produktów ogrodniczych w Polsce. Dynamicznie rozwijamy się równieżna rynku europejskim oferując naszym klientom produkty najwyższej jakości.

Specjalizujemy się w produkcji agrowłóknin, geowłóknin oraz agrotkanin wykorzystywanych w ogrodnictwie i rolnictwie. Zajmujemy się również dystrybucją szerokiej gamy produktów stosowanych w branży ogrodniczej i systematycznie rozszerzamy naszą ofertę, aby dostosować się do Państwa potrzeb.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom powstał sklep internetowy (dostępny pod tym linkiem ) megran.pl , który kierowany jest zarówno dla klientów detalicznych jak i partnerów biznesowych.Nasze towary dostarczymy w najdalszy zakątek kraju, a przesyłka przygotowywana jest do 24 godzin po zaksięgowaniu zamówienia. Dla stałych odbiorców oferujemy atrakcyjne rabaty .. Załóż konto i przekonaj się, ze warto z nami współpracować!

Do Państwa dyspozycji oddajemy 5 wykwalifikowanych doradców, którzy codziennie pomagają rozwiązywać problemy w terenie, chętnie odpowiedzą na każde Wasze pytanie. Służą fachową poradą i pomagają dobrać produkt, który najtrafniej odpowiada Państwa potrzebom.

Informacje kontaktowe do poszczególnych działów znajdziecie Państwo w zakładce KONTAKT.

megran